Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Partnerami zaprasza na Śniadanie biznesowe z cyklu "Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców".

W dniu 28.09.2023r. zawitamy do regionu białogardzkiego i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z tego obszaru. 

Spotkanie dedykowane jest Właścicielom, Prezesom firm rodzinnych,a także dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności, planujących realizację nowych inwestycji na terenie następujących miast i gmin powiatu białogardzkiego: Białogard, Karlino, Tychowo.

Białogard evenea

 • Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję, bądź planujesz rozbudować swój zakład z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji". Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 • Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi doradcze oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny - SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne.
 • A może szukasz innych instrumentów wsparcia do rozwoju swojego biznesu? Partnerzy merytoryczni przedstawią szeroki wachlarz usług i produktów, ukierunkowanych na wsparcie w rozwoju przedsiębiorców w różnych obszarach. 
 • Poznajmy się! - podczas spotkania uczestniczące firmy będą mogły krótko przestawić się innym - zaprezentować swoje produkty/usługi - w czym mogą pomóc innym firmom i zakomunikować czego potrzebują.

REJESTRACJA: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzebialogard/


PROGRAM:

 • 10:00 - 10:15 Powitanie przez Organizatorów oraz Partnerów
 • 10:15 - 10:30 Poznajmy się! - krótkie przedstawienie się zaproszonych uczestników
 • 10:30 - 10:50 Polska Strefa Inwestycji - kompleksowe wsparcie przedsiębiorców w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A./ Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna + case study przedsiębiorcy z obszaru SSSE
 • 10:50 - 11:10 Wsparcie doradcze dla przedsiębiorców w zakresie specjalistycznych usług dla przemysłu - Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. / Słupski Inkubator Technologiczny
 • 11:10 - 11:20 Fundusze Europejskie 2021-2027 dla Przedsiębiorców - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie
 • 11:20 - 11:40 Fundacja rodzinna w Polsce - efektywny podatkowo sposób na rozwój i sukcesję rodzinnej firmy - Deloitte
 • 11:45 - rozmowy kuluarowe / poczęstunek

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Liczba Uczestników wydarzenia jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji w przypadku wykorzystania wszystkich dostępnych miejsc przeznaczonych dla Uczestników wybranego wydarzenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Organizator zastrzega sobie również możliwość limitu ilości osób na jedną firmę. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma na swój e-mail potwierdzenie.

Uczestnik może zrezygnować z udziału w wydarzeniu, ale jest zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania Organizatora o rezygnacji z udziału poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie nie później niż na 2 dni robocze do dnia wydarzenia.
Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w wydarzeniu skutkuje obciążeniem Uczestnika karą umowną w wysokości 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych), płatna za każdego zgłoszonego Uczestnika.


PARTNERZY SAMORZĄDOWI I LOKALNI:

 • Jednostki Samorządu Terytorialnego - Miasta i Gminy Powiatu Białogardzkiego.
 • Investpark Białogard

ORGANIZATOR / KONTAKT :

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


PARTNERZY MERYTORYCZNI:

 • Deloitte to marka używana przez około 415 000 specjalistów zatrudnionych w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących w toku świadczenia usług rewizji finansowej, atestacyjnych, doradztwa gospodarczego, finansowego, w zakresie zarządzania ryzykiem i podatkami oraz usług pokrewnych na rzecz wybranych klientów. https://www2.deloitte.com

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami