Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w swoich zasobach posiada nieruchomości komercyjne, tj. działki inwestycyjne na sprzedaż oraz lokale komercyjne, biurowe i mieszkaniowe na wynajem. W ramach swojej działalności świadczy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, zlokalizowanymi na terenie, jak i poza terenem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje zainteresowane zbyciem lub nabyciem nieruchomości do współpracy z nami w tym zakresie (działki przemysłowe/usługowe, hale/magazyny, biura/lokale).

Do zagospodarowania w SSSE pozostaje jeszcze 530 ha, to całkowita dostępna powierzchnia terenów o statusie strefy - sprawdź aktualną ofertę tutaj. Ponadto, w zasięgu SSSE w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest aż 97 gmin, które również dysponują atrakcyjnymi działkami pod inwestycje - więcej informaci o programie PSI i możłiwościach uzyskania ulg w podatku dochodowym tutaj.

Kontakt:
Bartosz Świtała
Pośrednik w obrocie nieruchomościami (Licencja nr: 18497)
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
tel. (+48) 59 840 11 73
kom. (+48) 604 450 206
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Sprawdź nasze aktualne oferty:

Nieruchomości na sprzedaż

Nieruchomości na wynajem

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami