Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach swojej działalności świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, zlokalizowanymi na terenie, jak i poza terenem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje zainteresowane zbyciem lub nabyciem nieruchomości do współpracy z nami w tym zakresie (działki przemysłowe/usługowe, hale/magazyny, biura/lokale).

Aktualnie w ofercie posiadamy następujące nieruchomości:

Nieruchomości gruntowe:

  1. Działka inwestycyjna w Słupsku przy Oczyszczalni Ścieków - działka o pow. 10,9504 ha. Przeznaczenie terenu wg MPZP: tereny produkcji, składów i magazynów, tereny usług. Działka nieuzbrojona.

Nieruchomości zabudowane:

  1. Hala produkcyjno-magazynowa w Słupsku na terenie SSSE* - działka o pow. ok. 8000 m2, zabudowana dwoma budynkami o łącznej pow. użytkowej 3000 m2.
  2. Hale produkcyjno-magazynowe w Lęborku - Kompleks produkcyjny składa się z hal produkcyjnych, magazynów, budynku biurowego, dróg wewnętrznych, maszyn i narzędzi.

Lokale użytkowe:

  1. Powierzchnie biurowe do wynajęcia przy ul. Obrońców Wybrzeża 3 w Słupsku (obok siedziby głównej PARR S.A.)

Realizując nową inwestycję na w/w nieruchomościach można ubiegać się o decyzję o wsparciu w ramach Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Decyzja ta uprawnia do skorzystania z ulg w podatku dochodowym na okres od 10 do nawet 15 lat* (jeżeli inwestycja jest realizowana na terenie SSSE obowiązuje najdłuższy okres ważności decyzji) lub do wyczerpania limitu pomocy regionalnej. Więcej o rządowym programie Polska Strefa Inwestycji tutaj

Kontakt:
Bartosz Świtała
Pośrednik w obrocie nieruchomościami (Licencja nr: 18497)
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
tel. (+48) 59 840 11 73
kom. (+48) 604 450 206
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Sprawdź nasze aktualne oferty na portalach zewnętrznych:

morizon logo domy 500 komercyjne 2 nportal lgo ofertynet

Wprowadził: BŚ

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami