Redzikowo miniPomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach swojej działalności świadczy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zlokalizowanymi poza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje zainteresowane zbyciem lub nabyciem nieruchomości do współpracy z nami w tym zakresie (działki przemysłowe/usługowe, hale/magazyny, biura/lokale).

Kontakt:
Bartosz Świtała
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
tel. (+48) 59 840 11 73
kom. (+48) 604 450 206
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualnie w ofercie posiadamy następujące nieruchomości.

Nieruchomości gruntowe:

  1. Działka inwestycyjna w Słupsku przy Oczyszczalni Ścieków - działka o pow. 10,9504 ha. Przeznaczenie terenu wg MPZP: tereny produkcji, składów i magazynów, tereny usług. Działka nieuzbrojona.
  2. Działka inwestycyjna we Włynkówku na terenie SSSE - działka o pow. 1,7398 ha. Przeznaczenie terenu wg MPZP: tereny funkcji przemysłowych i usług.

 

Zapraszamy do kontaktu po szczegółową ofertę dot. poszczególnych nieruchomości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod ogólną skrzynką Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Wprowadził: BŚ

Inwestorzy SSSE