07.01.2019 - Przetarg - Szczecinek

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działająca jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną zaprasza do I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej jako działka nr 9/16 o pow. 3,7321 ha, położonej w obrębie 2 przy ul. Koszalińskiej w Szczecinku.

Czytaj więcej...

PAIH EXPO 2018 już za nami

25 października na Stadionie Narodowym odbyła się jedna z największych, jak nie największa impreza promująca eksport polskich produktów na rynki zagraniczne.

Czytaj więcej...

2018.11.21 - NCBR dla firm wsparcie dla przedsiębiorców z POIR

NCBR dla Firm 21.11.2018Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, na którym zaprezentowana zostanie oferta wsparcia Narodowego Centrum badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju biznesu. Eksperci z NCBR zaprezentują możliwości pozyskania dotacji na działania, które pozwolą firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorco, poznaj nowe narzędzia wsparcia inwestycji podczas spotkania informacyjnego w Słupsku

PSI Logo pion kolor1Już 16 października 2018 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu seminariów biznesowych nt. programu Polska Strefa Inwestycji. W programie spotkania przewidziano również prezentacje ofert regionalnych instytucji otoczenia biznesu w zakresie szeroko pojętego wsparcia przedsiębiorców.

Czytaj więcej...