27.05.22 - spotkanie dotyczące kierunków rozwoju gospodarczego na terenie Subregionu Słupskiego

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące kierunków rozwoju gospodarczego na terenie subregionu słupskiego (tj. powiatu słupskiego i Miasta Słupsk, powiatu lęborskiego i powiatu bytowskiego).

Spotkanie odbędzie się: 27.05.2022 (piątek), godz. 09:30 - 11:30 w Słupskim Inkubatorze Technologiczny, ul. Portowa 13b.

grafika główna evenea

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu z w/w terenu.

Czytaj więcej...

25.05.2022 Konferencja "Możliwożci finansowania MŚP" - Wałcz

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy do Wałcza na konferencję "Możliwości finansowania MŚP" 

Data: 25/05/2022 godzina 17:00

Miejsce: Wałcz, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul.Chłodna 12

PARR jest jednym z Partnerów wydarzenia. Zaprezentujemy możliwości uzyskania ulg podatkowych (i nie tylko) w ramach programu Polska Strefa Inwestycji, w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

grafika główna

Czytaj więcej...

Raport „Innowacje rodzą się na Pomorzu”

Między teorią a praktyką, czyli o tym, jak wygląda współpraca pomorskich uniwersytetów z przedsiębiorstwami. Dowiedz się o potencjale uczelni w naszym regionie.

Pierwsza część bezpłatnego raportu „Innowacje rodzą się na Pomorzu” jest już dostępna. Obejmuje ona analizy sytuacji gospodarczej Pomorza oraz jego priorytetowych sektorów, a także systemu szkolnictwa wyższego w Polsce, m.in. cyklu studiów, regulacji prawnych czy metod ewaluacji uczelni. Raport przedstawia znaczenie pomorskich uniwersytetów na tle całego kraju i podkreśla ich rolę jako wizytówek regionu.

Czytaj więcej...

Oferta PAIH dla partnerów regionalnych i przedsiębiorców

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizowała 8 kwietnia 2022 r. spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla partnerów regionalnych. Agencja przedstawiła plan działań na ten rok oraz zaprezentowała aktualną ofertę skierowaną do jednostek samorządu terytorialnego, Centrów Obsługi Inwestora i Eksportera, Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz lokalnych przedsiębiorców.

Czytaj więcej...

Wespołych Świąt Wielkanocnych

W imieniu Zarządu oraz naszego całego Zespołu w PARR.S.A. życzymy przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych.

wielkanoc 2022

Zmiana formy prowadzenia działalności gospodarczej i jej skutki na gruncie rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń w Nowym Ładzie.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A serdecznie zaprasza do udziału bezpłatnym w webinarium pt. "Zmiana formy prowadzenia działalności gospodarczej i jej skutki na gruncie rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń w Nowym Ładzie."

Webinar dedykowany jest dla przedsiębiorców posiadających zezwolenie na prowadzenie działalności strefie i/lub decyzję o wsparciu wydaną przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzającą obszarem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w tym dla przedsiębiorców planujących realizację nowych inwestycji w obszarze Słupskiej SSE. Link do spotkania zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych i zweryfikowanych uczestników. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa tym firmom, które nie spełniają powyższego warunku.

grafika evenea

Czytaj więcej...

“Możliwości finansowania MŚP" - 06.04.2022 - Konferencja biznesowa w Koszalinie

Szanowni Państwo,

W imieniu PARR i Partnerów merytorycznych zapraszamy 6 kwietnia 2022 do Koszalina na konferencję pt. "Możliwości finansowania MŚP"

Będzie to doskonała okazja, aby w końcu, po wielu miesiącach pandemii, spotkać się "na żywo" przy poczęstunku, uścisnąć dłoń i podyskutować nt. możliwości rozwoju i potrzeb przedsiębiorców!

Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawią szeroki wachlarz aktualnie dostępnych instrumentów, pomocnych w finansowaniu działalności gospodarczej i inwestycji.
Poniżej praktyczne informacje dotyczące wydarzenia.

Spotkanie organizuje Północna Izba Gospodarcza Oddział w Koszalinie w Partnerstwie z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A., Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Słupską Specjalna Strefą Ekonomiczną, zarządzaną przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

06042022 Możliwości finansowania MŚP Konferencja 3 grafika

Czytaj więcej...

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami