9.-10.kwietnia 2019r. - staż dla partnerów regionalnych Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zaprasza 9-10.kwietnia na pierwszy w tym roku staż dla partnerów regionalnych Agencji.

 

Głównym celem stażu jest przekazanie uczestnikom standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej, promocji inwestycji, podnoszenia atrakcyjności miejsca itp., a także informacji dot. nowych specjalizacji Agencji związanych z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw. Szczegółowy program stażu zostanie przesłany zgłoszonym osobom w pierwszym tygodniu kwietnia br.

Realizowane w PAIH staże dla partnerów regionalnych trwają dwa dni i są nieodpłatne. Agencja nie ponosi kosztów delegacji (transportu i noclegu).

więcej informacji pod numerem telefonu 22 334 98 12

opublikowano 19.03.2019 K.K.

10-11.04.2019 - Konferencje techniczne w Gdyni

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako partner honorowy konferencji technicznych, zaprasza Państwa na dwa wydarzenia, które odbędą się w Gdyni w dniach 10 i 11 kwietnia br.

Zgłoś pomysły i inicjatywy legislacyjne online! Aplikacja „Głos Przedsiębiorcy”

Masz pomysł, który może ułatwić życie polskim przedsiębiorcom? Chcesz zaproponować zmiany w prawie, które stworzą lepsze warunki dla biznesu? Nie wiesz, co zrobić, by Twój głos był słyszalny? Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii uruchomiło aplikację "Głos Przedsiębiorcy", która pozwala upowszechnić pomysły legislacyjne.

Czytaj więcej...