26.07.2018 - Spotkania B2B z firmami z Chin w Warszawie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z firmą VERSHOLD HOLDING POLAND Sp. z o. o. mają zaszczyt zaprosić polskich przedsiębiorców na spotkania B2B z przedstawicielami firm z Changsha National High-Tech Industrial Development Zone, które odbędą się 26 lipca 2018 r. w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie przy ulicy Bagatela 12, o godzinie 16:00.

Czytaj więcej...

Biuro Pomorskie w Chinach

Jeżeli Twoja firma planuje rozwinąć działalność na rynku chińskim lub nawiązać współpracę handlową z przedsiębiorstwami chińskimi, zparaszamy do skorzystania z usług Biura Pomorskiego w Chinach.

Czytaj więcej...

17.09.2018 - Przetarg - Lębork

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działająca jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną zaprasza do II przetargu łącznego mającego na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Podstrefa „Lębork” oraz nabędzie nieruchomość, na której będzie prowadzona działalność gospodarcza.

Czytaj więcej...

Działalność Mobilnego Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Ustce zainaugurowana

3 lipca w Usteckim Centrum Aktywności Twórczej odbyła się konferencja inaugurująca działalność mobilnego Mobilnego Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Ustce. O założeniach i zadaniach Punktu w Ustce poinformowali: Jacek Graczyk - Burmistrz Miasta Ustki, Edyta Wolska - Dyrektor Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej oraz Olga Trojanowicz - konsultantka w Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk.

Czytaj więcej...