23.04.24 Koszalin - Warsztaty dla przedsiębiorców: Ulga podatkowa dla Twojej firmy - Polska Strefa Inwestycji

Szanowni Przedsiębiorcy

Warsztaty dla przedsiębiorców - "Ulga podatkowa dla Twojej firmy - Polska Strefa Inwestycji"

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z istotności inwestycji w ulepszanie działalności ich firm. Takie kroki mogą nie tylko przyspieszyć procesy produkcyjne oraz optymalizować koszty, lecz także zaoszczędzić cenny czas. Dodatkowo, warto podkreślić korzyści podatkowe, jakie mogą płynąć z takich działań. Jeśli zatem planujesz nową inwestycję lub rozbudowę zakładu z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, zachęcamy do skorzystania z możliwości ulg podatkowych oferowanych w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji" (PSI).

PSISSSE1

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na warsztaty, podczas których omówione zostaną kluczowe aspekty korzystania ze zwolnienia z podatku dochodowego w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. Będzie to doskonała okazja do zgłębienia szczegółów tego programu oraz zrozumienia, w jaki sposób może on wpłynąć na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

DATA I MIEJSCE:

Kiedy: 23.04.2024, godz. 10:00 - 11:00.
Gdzie: Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, ul. Zwycięstwa 126, Koszalin

Czytaj więcej...

25.04.2024 - Webinarium "Ceny transferowe i podatki minimalne – transakcje wewnątrzgrupowe pod lupą administracji podatkowej"

Zapraszamy na darmowe webinarium "Ceny transferowe i podatki minimalne – transakcje wewnątrzgrupowe pod lupą administracji podatkowej".

li banner

Zaproszenie na wydarzenie kierujemy zarówno do osób zainteresowanych, jak i na co dzień zajmujących się tematyką podatkową, zwłaszcza do:
🔹 właścicieli firm,
🔹 osób zarządzających przedsiębiorstwami,
🔹 dyrektorów,
🔹 pracowników działów finansowych, prawnych i podatkowych.

REJESTRACJA: https://www.dentons.com/pl/about-dentons/news-events-and-awards/events/2024/april/25/webinar-transfer-pricing-and-minimum-tax-intra-group-transactions-under-the-tax-administrations

Czytaj więcej...

Informacja o wyniku przetargów nieograniczonych Podstrefa Szczecinek

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. podaje do bublicznej wiadomości informację o wyniku I przetargów ustnych nieograniczonych przeprowadzonych w dniu 04.04.2024 w Urzedzie Miejskim w Szczecinku, majacym na celu wyłonienie przedsiebiorców, którzy nabędą nieruchomość na terenie Postrefy "Szczecinek" SSSE.

Czytaj więcej...

16.05.2024 Przetrag na sprzedaż nieruchomosci - Miasto Szczecinek

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., 76-200 Słupsk, ul. Obrońców Wybrzeża 2, działająca jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną zaprasza do I przetargów ustnych nieograniczonych na sprzedaż prawa własności niezabudowanych nieruchomości gruntowych, mających na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który nabędzie nieruchomość na terenie Podstrefy „Szczecinek” Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W skład mienia objętego przetargami wchodzą następujące nieruchomości stanowiące własność Miasta Szczecinka:

Czytaj więcej...

22.02.2024 Przetarg na sprzedaż nieruchomości - Miasto Słupsk

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działająca jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną zaprasza do I przetargu ustnego ograniczonego na sprzedaż nieruchomości zabudowanej oznaczonej jako działka nr 46/94 o pow. 2,3564 ha (KW nr SL1S/00109424/1) przeznaczona częściowo w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny funkcji produkcyjno- składowej i usługowej oraz częściowo pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, położona na terenie miasta Słupska, przy ul. Portowej 15 (obręb 0001, Miasto Słupsk).

Czytaj więcej...

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami