Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące kierunków rozwoju gospodarczego na terenie subregionu słupskiego (tj. powiatu słupskiego i Miasta Słupsk, powiatu lęborskiego i powiatu bytowskiego).

Spotkanie odbędzie się: 27.05.2022 (piątek), godz. 09:30 - 11:30 w Słupskim Inkubatorze Technologiczny, ul. Portowa 13b.

grafika główna evenea

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu z w/w terenu.

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy do Wałcza na konferencję "Możliwości finansowania MŚP" 

Data: 25/05/2022 godzina 17:00

Miejsce: Wałcz, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul.Chłodna 12

PARR jest jednym z Partnerów wydarzenia. Zaprezentujemy możliwości uzyskania ulg podatkowych (i nie tylko) w ramach programu Polska Strefa Inwestycji, w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

grafika główna

Między teorią a praktyką, czyli o tym, jak wygląda współpraca pomorskich uniwersytetów z przedsiębiorstwami. Dowiedz się o potencjale uczelni w naszym regionie.

Pierwsza część bezpłatnego raportu „Innowacje rodzą się na Pomorzu” jest już dostępna. Obejmuje ona analizy sytuacji gospodarczej Pomorza oraz jego priorytetowych sektorów, a także systemu szkolnictwa wyższego w Polsce, m.in. cyklu studiów, regulacji prawnych czy metod ewaluacji uczelni. Raport przedstawia znaczenie pomorskich uniwersytetów na tle całego kraju i podkreśla ich rolę jako wizytówek regionu.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizowała 8 kwietnia 2022 r. spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla partnerów regionalnych. Agencja przedstawiła plan działań na ten rok oraz zaprezentowała aktualną ofertę skierowaną do jednostek samorządu terytorialnego, Centrów Obsługi Inwestora i Eksportera, Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz lokalnych przedsiębiorców.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami