Szanowni Państwo,

W imieniu PARR i Partnerów merytorycznych zapraszamy 6 kwietnia 2022 do Koszalina na konferencję pt. "Możliwości finansowania MŚP"

Będzie to doskonała okazja, aby w końcu, po wielu miesiącach pandemii, spotkać się "na żywo" przy poczęstunku, uścisnąć dłoń i podyskutować nt. możliwości rozwoju i potrzeb przedsiębiorców!

Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawią szeroki wachlarz aktualnie dostępnych instrumentów, pomocnych w finansowaniu działalności gospodarczej i inwestycji.
Poniżej praktyczne informacje dotyczące wydarzenia.

Spotkanie organizuje Północna Izba Gospodarcza Oddział w Koszalinie w Partnerstwie z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A., Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Słupską Specjalna Strefą Ekonomiczną, zarządzaną przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

06042022 Możliwości finansowania MŚP Konferencja 3 grafika

🏢 GDZIE: Politechnika Koszalińska, Koszalin, ul. Śniadeckich 2

📅 KIEDY: 06.04.2022 r., start o godz. 11:00

▶️ ZAREJESTRUJ SIĘ! tutaj▶️ https://app.evenea.pl/event/850976-33


PROGRAM:

Część I

 • 11:00 Otwarcie Konferencji przez Andrzeja Mielcarka Prezesa PIG Oddział Koszalin
 • 11:05 "Możliwości finansowania MŚP" Bank Gospodarstwa Krajowego
 • 11:15 "Oferta finansowa ARP S.A. Wsparcie dla przedsiębiorców" Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
 • 11:25 "Kompleksowo wspieramy biznes w regionie! Polska Strefa Inwestycji - ulgi podatkowe impulsem rozwojowym lokalnej gospodarki." Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
 • 11:35 "Możliwości finansowania MŚP" Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Część 2 11:40 - Panel dyskusyjny:

 • Bank Gospodarstwa Krajowego,
  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
  Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. / Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Część 3 Networking przy kawie

Jest nam miło poinformować, że PARR jest jednym z Partnerów wydarzenia. Z naszej strony zaprezentujemy możliwości uzyskania ulg podatkowych (i nie tylko) w ramach programu Polska Strefa Inwestycji, w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Będziemy brać również udział w Panelu Dyskusyjnym. Wytłumaczymy w przyjazny sposób na czym polega ten Program i rozwiejemy wątpliwości, że instrument Strefy nie jest tylko dostępny dla dużych i zagranicznych firm. Opowiemy też w formie case study o przedsiębiorcach, którzy już korzystają z naszego wsparcia inwestycyjnego.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami