2018.03.22 Targi Pracy KoszalinZachęcamy do udziału w 16. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2018. Targi odbędą się w dniu 22.03.2018r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. PARR S.A. jest partnerem tych targów.

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza do uczestnictwa w 16. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2018. Targi odbędą się 22 marca 2018 r. w godz. 11.00 - 15.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.

Nasze Targi są jedną z największych tego typu imprez w województwie zachodniopomorskim. Swoim patronatem objął je Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, Prezydent Miasta Koszalina Pan Piotr Jedliński oraz Prezydent Miasta Słupska Pan Robert Biedroń. W poprzednich edycjach Targów udział brało ponad 75 firm i instytucji oraz blisko 3000 osób poszukujących pracy.
Targi skierowane są do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia, w tym studentów i absolwentów z regionu Pomorza Środkowego.
Mając na względzie szeroką formułę Targów oraz bazując na doświadczeniach z lat ubiegłych, gwarantujemy Państwu bezpośredni kontakt z osobami o szerokim profilu wykształcenia, poszukującymi pracy obecnie lub w niedalekiej przyszłości.

Jak co roku, naszym Targom towarzyszyć będzie także szereg imprez związanych z wymianą doświadczeń i informacji pomiędzy uczestnikami targów, w tym panele dyskusyjne pracodawców oraz eventy szkoleniowe. Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej to najlepszy i najefektywniejszy sposób na pozyskanie szerokiego wachlarza potencjalnych kandydatów do pracy. Zapraszamy do udziału.

Warunki udziału i formularz zgłoszeniowy - tu do pobrania

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej ul. Śniadeckich 2 (pokój 3B), 75-453 Koszalin do dnia 28.02.2018r.

Więcej informacji odnośnie imprez towarzyszących oraz galeria Targów z lat ubiegłych na stronie www.targipracy.koszalin.pl 

 

AJ