wystartuj dużyDo 30 listopada br. można zgłosić się do udziału w nowym, bezpłatnym programie preakceleracyjnym dla pomysłodawców biznesowych, startupów i MŚP. Wystarczy tylko uzupełnić formularz zgłoszeniowy. To doskonała możliwość dla młodych osób, które chcą rozwijać swoje pomysły biznesowe, budować umiejętności przedsiębiorcze oraz kompetencje potrzebne w tworzeniu własnego start-upa.

Program preakceleracji WySTARTuj w SŁUPKU to inicjatywa Miasta Słupska i Słupskiego Inkubatora Technologicznego skierowane przede wszystkim do osób, które chciałyby rozpocząć własny biznes na terenie Miasta Słupska w nowoczesnych branżach technologicznych lub kreatywnych. Jednak Program kierujemy także do młodych MSP, które działają na rynku krócej niż 12 miesiące i potrzebują wsparcia przy dalszym rozwoju.

Podczas warsztatów i indywidualnych sesji mentoringowych, uczestnicy będą mieli okazję popracować z osobami, które same są przedsiębiorcami i dodatkowo pomagają innym rozwijać swoje start-upy.

W trakcie warsztatów i indywidualnych sesji mentoringowych uczestnicy, wykorzystując nowoczesne metody planowania biznesowego, zdefiniują kluczowe obszary swojej działalności, przeanalizują kanały dystrybucji, będą mieli okazję poznać nowoczesne, sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, usprawnić swoje procesy sprzedażowe czy marketingowe, a także dowiedzieć się, jak efektywnie poszukiwać źródeł wsparcia finansowego oraz jak wykonać prezentację przed potencjalnym inwestorem.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w programie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2017 r.

Dokumenty do pobrania:

Zakres programowy - co zyskujesz?

zał. 1. Zasady uczestnictwa w Programie

Zał. 2 Formularz Zgłoszeniowy

Więcej informacji:
Agnieszka Górecka tel. 59 846-81-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wprowadził: BŚ, 2017.11.17