Koronawirus bez wątpienia wpływa na nasze zdrowie, każdy sektor gospodarki i jakość życia. Sztuką w prowadzeniu biznesu jest to, aby w trudnych, nieprzewidywalnych czasach odpowiednio szybko reagować i posiadać umiejętności do dostosowywania się do napotykanych realiów.

Jako Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca obszarem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Słupskim Inkubatorem Technologicznym, na bieżąco monitorujemy przebieg pandemii i jej wpływu na sferę społeczno-gospodarczą.

Poniżej publikujemy istotne informacje związane z bieżącą sytuacją COVID-19.

W przypadku potrzeby jesteśmy do dyspozycji przedstawicieli przedsiębiorstw funkcjonujących w obszarze strefy. Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 59 840 11 73.

 

Oursafety.info powstało po to aby uchronić jak największą ilość osób przed zarażeniem się wirusem SARS-COV-2 poprzez umożliwianie bezpłatnego dostępu, jak największej liczbie osób, do sprawdzonych informacji i materiałów edukacyjnych dotyczących profilaktyki COVID-19 zaprojektowanych czytelnie.

                  share baner safety                                    

Powstał Darmowy System Informacyjny Pomocny w Walce z COVID-19

www.oursafety.info dostarcza materiały informacyjno-edukacyjne o profilaktyce COVID-19. Przeznaczone są dla instytucji publicznych, firm i osób prywatnych. Wystarczy pobrać, wysłać lub wydrukować. Bezpłatnie.

Na stronie www.oursafety.info za darmo można pobrać infografiki m.in. dlaczego społeczny dystans ma znaczenie, jak bezpiecznie robić zakupy, jak należy prawidłowo korzystać z maski, czy też zakładać i ściągać jednorazowe rękawiczki ochronne. Materiały zaprojektowane są na podstawie sprawdzonych źródeł włącznie z WHO i Ministerstwem Zdrowia. Celem projektu jest zminimalizowanie ilości zachorowań COVID-19 na świecie poprzez informację i edukację.

Narzędzie powstało z myślą o osobach odpowiedzialnych za funkcjonowanie organizacji publicznych i prywatnych, zakładów produkcyjnych, fabryk, sklepów i firm. Jest to kompletny system BHP dotyczący COVID-19 zaprojektowany przez Charles’a Kasprzaka oraz Rio Creativo. Pierwsze wdrożenie systemu miało miejsce w fabryce przetwórstwa spożywczego Milarex Sp. z o.o. w Słupsku (Polska) i już kolejne organizacje z niego korzystają.

Informacja o serwisie jest w rękach najważniejszych osób zarządzającymi życiem publicznym. Niebawem kampania będzie przetłumaczona na inne języki i trafiać będzie do najważniejszych organizacji publicznych i prywatnych na świecie.

Jako społeczność globalna musimy jak najszybciej powrócić do normalnego życia. Musimy umożliwić funkcjonowanie naszych gospodarek. Instytucje i firmy, które są nieczynne muszą niezwłocznie wrócić do aktywności. Oursafety.info może w tym pomóc.” powiedział Charles Kasprzak, pomysłodawca platformy.

Codziennie w wielu miejscach na świecie gromadzą się duże ilości osób. To sprzyja rozprzestrzenianiu się wirusa. Jedynym sposobem na uchronienie nas są działania profilaktyczne. Najważniejszym z nich jest edukacja.

"W Oursafety.info opracowane i wdrożone zostało kilkadziesiąt grafik i piktogramów, ale też, na przykład, kolorowanki dla dzieci znudzonych byciem w domu. Trzeba zadbać o swoją społeczność. Z pomocą systemu możesz stworzyć kompletny zbiór informacji na temat profilaktyki COVID-19. Prace nad dodatkowymi materiałami są w toku." - komentują Marcin Zgórski i Marek Guziński ze studia brandingowego Rio Creativo.

Rzeczywistość się zmieniła. Sytuacja COVID-19 będzie trwała. Kierunek w jakim pójdzie świat pozostaje niepewny. Jest to moment, aby propagować kluczowe wzorce zachowań, tak aby jak najwięcej osób mogło spokojnie żyć, wykonywać swoje obowiązki, pracować i wyjść z tej nadzwyczajnej sytuacji obronną ręką.

Charles Kasprzak jest pomysłodawcą Oursafety.info, specjalistą w wizualnej komunikacji oraz członkiem zarządu firmy przetwórstwa owoców morza Milarex Sp. z o.o.

Rio Creativo jest studiem projektowym skupiającym się na rozwoju marek, specjalizującym się w wizualnej komunikacji instytucji, produktów oraz miejsc. Rio Creativo tworzy w Słupsku, w Polsce.

Dodatkowych informacji udzielą:

Charles Kasprzak
Założyciel Oursafety.info
Mob. +48 602 660 133
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Marcin Zgórski
Współzałożyciel Rio Creativo
Mob. +48 793 713 385
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 2020.04.20 MW (zaktualizowano: 27.04.2020r.)

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami