• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ARiSW OZE SSSE SIT

02.06.2016 - Księgowy czwartek w SIT nt. transakcji zagranicznych

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Księgowych Czwartków w SIT. Tym razem tematem wydareznia będą transakcje zagraniczne, sprowadzanie towarów na sprzedaż spoza UE oraz dostawy łańcuchowe.

Czytaj więcej...

14.06.2016 - Prawo pracy na śniadaniu biznesowym w Darłowie

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Deloitte Legal i Miastem Darłowo zapraszają przedsiębiorców i inwestorów do udziału w śniadaniu biznesowym, w trakcie którego omówiona zostanie nowelizacja Kodeksu Pracy.

Czytaj więcej...

31.05.2016 - Dyżur Ekspercki dla Przedsiębiorców

Urząd Miejski w Słupsku zaprasza przedsiębiorstwa MŚP z regionu słupskiego na cykl spotkań w formie Dyżurów Eksperckich. Pierwsze tego typu spotkanie odbędzie się już 31 maja 2016r.

Czytaj więcej...

16.06.2016 - rokowania na prowadzenie działalności w SSSE

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działająca jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 15 listopada 2004r. zaprasza do rokowań

Czytaj więcej...

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal” 2016

grunt na medal5 maja rozpoczęła się VII edycja Ogólnopolskiego Konkurs „Grunt na medal”. O tytuł najatrakcyjniejszych terenów inwestycyjnych i zainteresowanie globalnych graczy, rywalizować będą gminy z całej Polski. Z danych PAIiIZ wynika, że co drugi zwycięzca konkursu znalazł już inwestorów i to nawet tych ze światowej ligi. Zgłoszenia do konkursu do 20 maja przyjmują Regionalne Centra Obsługi Inwestora.

Czytaj więcej...

24.05.2016 - szkolenie z podstawowych zasad realizacji i rozliczania projektów z FE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie: „Podstawowe zasady realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020”.

Czytaj więcej...

Kronospan Design Center otworzył podwoje

03 kronospanUroczyste otwarcie pierwszego w Europie centrum szkoleniowo-wystawienniczego, zbudowanego w Szczecinku, poświęconego produktom, innowacjom i działalności Kronospan nastąpiło 9. maja br., natomiast do 20. maja w centrum odbywać się tu będzie Krono Event – międzynarodowe wydarzenie handlowe dla najważniejszych klientów Kronospan z całej Europy.

Czytaj więcej...

21-27.11.2016 – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaprasza do współtworzenia 9 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Forma promocji przedsiębiorczości może być dowolna.

Czytaj więcej...

02.06.2016 - Konferencja "Unijny kodeks celny jako czynnik innowacyjny dla przedsiębiorstw realizujących obrót towarowy"

sluzba celnaUrząd Celny w Słupsku zaprasza do udziału w konferencji dotyczącej unijnego kodeksu celnego, która odbędzie się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym już 2 czerwca.

Czytaj więcej...

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapraszamy do listy subskrybentów ...
Odbieranie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE

Partnerzy