• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ARiSW OZE SSSE SIT

16.11.2016 - Śniadanie biznesowe w SIT

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w śniadaniu biznesowym, w trakcie którego omówione zostaną aktualnie dostępne na rynku formy wsparcia działalności przedsiębiorców.

Czytaj więcej...

26.10.2016r. - Kolejny Księgowy Czwartek w SIT

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla księgowych z cyklu "Księgowe Czwartki". Tym razem poruszony zostanie temat wynagrodzeń.

Czytaj więcej...

27.10.2016r. - Spotkanie informacyjne - źródła finansowania inwestycji z OZE

SIT
Zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. źródeł finansowania inwestycji z odnawialnych źródeł energii oraz zwiększenia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach

Czytaj więcej...

Analiza potrzeb rozwojowych przedsiębiorców

W związku z opracowywaniem analizy potrzeb rozwojowych przedsiębiorców zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do przekazania informacji w zakresie wskazanych poniżej zagadnień.

Czytaj więcej...

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016 na Pomorzu!

Swiatowy Tydzien Przedsiebiorczosci
W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 14-20 listopada 2016 r. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych. W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się tysiące spotkań i wydarzeń.

Czytaj więcej...

Podsumowanie konferencji "Pomorski Broker Eksportowy"

Konferencji miała na celu przedstawienie firmom z sektora MSP możliwości pozyskania wsparcia na rozwój działalności eksportowej w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy” realizowanego przez Agencję Rozwoju Pomorza.

Czytaj więcej...

Udział zewnętrznych kooperantów w procesie produkcji strefowej a możliwość skorzystania ze zwolnienia przewidzianego w art. 17 ust. 1 pkt. 34 ustawy o CIT

Pytanie, co jest produktem strefowym, nurtuje wielu inwestorów i jest przedmiotem licznych kontroli. Czy wydatki na zakup usług od kooperantów działających poza SSE stanowią koszty działalności strefowej? Czy przychody uzyskane z tytułu sprzedaży towarów, na które były ponoszone ww. wydatki, powinny stanowić przychody strefowe? Pozytywna odpowiedź na te pytania ma bezpośredni wpływ na wykorzystanie zwolnienia z podatku dochodowego przewidzianego w art. 17 ust. 1 pkt. 34 ustawy o CIT.

Czytaj więcej...

25.10.2016 - LPIFE - spotkanie informacyjne nt. funduszy europejskich dla osób zakładajacych działalność gospodarczą

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej"

Czytaj więcej...

11.10.2016 - Konferencja i dzień otwarty dla przedsiębiorców w MR


Ministerstwo Rozwoju zaprasza na konferencję otwierającą projekt "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand", Poddziałanie 3.3.2 POIR oraz dzień otwarty dla przedsiębiorców.

Czytaj więcej...

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapraszamy do listy subskrybentów ...
Odbieranie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE

Partnerzy