• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ARiSW OZE SSSE SIT

25.08.2016r. - Rokowania

PARR S.A. jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną zaprasza do rokowań mających na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej...

10-12.10.2016r. - VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

logo VI EKMSP PL„Trzy dni inspiracji dla innowacji” to hasło tegorocznego, VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 10-12 października w Katowicach. Wśród najważniejszych tematów obok innowacji będą: współpraca międzynarodowa, kapitał dla rozwoju, prawo, edukacja sukcesu oraz współpraca biznesu z samorządem i nauką.

Czytaj więcej...

3.08.2016 „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw start-up”

rpoLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw start-up”. W programie spotkania m.in.: ​​​wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,​​wsparcie dla przedsiębiorstw typu start-up w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, ​możliwość uzyskania dofinansowania na założenie firmy z Programów Operacyjnych na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

"Srebrny Niedźwiedź 2016" - zapraszamy przedsiębiorców do udziału w konkursie

statuetkaZapraszamy przedsiębiorców do udziału w konkursie "Srebrny Niedźwiedź 2016". Karty zgłoszeniowe można składać do dnia 30.09.2016r. w 6 wybranych kategoriach: menedżer, zakład rzemieślniczy, mikro- i małe przedsiębiorstwo, średnie i duże przedsiębiorstwo, gospodarczy debiut oraz gospodarstwo agroturystyczne. Zachęcamy !

Czytaj więcej...

26-28.07.2016 „Stosowanie nowych dyrektyw zamówieniowych w związku z brakiem ich implementacji do polskiego porządku prawnego oraz nowelizacja ustawy”

W dniach 26, 27 i 28 lipca 2016 r. przeprowadzone zostaną szkolenia dla beneficjentów dotyczące  stosowania nowych dyrektyw zamówieniowych w związku z brakiem ich implementacji do polskiego porządku prawnego oraz nowelizacji ustawy.

Czytaj więcej...

1.08.2016 - Spotkanie informacyjnie w tematyce OZE

sitZapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne w temacie: źródła finansowania inwestycji z odnawialnych źródeł energii  oraz zwiększenia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach w dniu 1 sierpnia 2016r.

Czytaj więcej...

Środki dla firm z woj. zachodniopomorskiego na kooperację z partnerami krajowymi i zagranicznymi

Woj. zachodiopomorskie logoRusza konkurs dla firm z woj. zachodniopomorskiego na dofinansowanie działań związanych z kooperacją z partnerami krajowymi i zagranicznymi.

 

Czytaj więcej...

Pomorski Broker Eksportowy oraz Invest in Pomerania 2020

04 invest in pomeraniaAgencja Rozwoju Pomorza S.A. podpisała w dniu 07.07.2016r. z Marszałkiem Mieczysławem Strukiem i Wiesławem Byczkowskimumowy na realizację dwóch projektów pn. „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim” oraz „Invest in Pomerania 2020” o łącznej wartości 280 milionów złotych. Wartość unijnego wsparcia ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego wyniesie 177 milionów złotych.

Czytaj więcej...

28.09.2016 - przetarg łączny - Podstrefa Lębork

PARR S.A. zaprasza do III przetargu łącznego mającego na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Podstrefa „Lębork” oraz nabędzie nieruchomość, na której będzie prowadzona działalność gospodarcza.

Czytaj więcej...

Chcesz się pochwalić nową inwestycją w Twoim mieście?

Chcesz się pochwalić nową inwestycją w Twoim mieście? Zrób zdjęcie, prześlij je do nas, a być może właśnie ono znajdzie się na okładce magazynu Tereny Inwestycyjne Info, a Twoja firma otrzyma miesięczną kampanię reklamową na serwisie Tereny Inwestycyjne Info, reklamę w magazynie TII oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo CH BECK i Bellona.

Czytaj więcej...

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapraszamy do listy subskrybentów ...
Odbieranie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE

Partnerzy