Koronawirus bez wątpienia wpływa na nasze zdrowie, każdy sektor gospodarki i jakość życia. Sztuką w prowadzeniu biznesu jest to, aby w trudnych, nieprzewidywalnych czasach odpowiednio szybko reagować i posiadać umiejętności do dostosowywania się do napotykanych realiów.

Jako Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca obszarem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Słupskim Inkubatorem Technologicznym, na bieżąco monitorujemy przebieg pandemii i jej wpływu na sferę społeczno-gospodarczą.

Poniżej publikujemy istotne informacje związane z bieżącą sytuacją COVID-19.

W przypadku potrzeby jesteśmy do dyspozycji przedstawicieli przedsiębiorstw funkcjonujących w obszarze strefy. Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 59 840 11 73.

 

Zespół Słupskiego Inkubatora Technologicznego zaprojektował i wydrukował w technologii 3D autorski model przyłbicy. Zestawy ochronnych przyłbic trafiły już do lokalnych placówek medycznych (m.in. Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy i Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku). Cieszymy się, że możemy wspierać medyków i uchronić naszych BOHATERÓW w służbie zdrowia przed ewentualnym zakażeniem COVID-19.

Przyłbice spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, szczególnie, że wykonane są całkowicie z tworzywa sztucznego, które bardzo łatwo się dezynfekuje. Opaska dobrze przylega do głowy i zapewnia stabilne położenie przyłbicy. Nie wymaga stosowania dodatkowych gumek.

Przyłbice przekazywane są dla medyków bezpłatnie i drukowane są z materiałów ofiarowanych przez firmy, działające w Słupskim Inkubatorze Technologicznym. Razem możemy więcej!

Pracownicy PARR dostarczyli już szpitalom ponad 100 sztuk przyłbic, kolejne są w trakcie produkcji.

visor2 image002 1

Przyłbice drukowane są z materiału ABS na drukarkach 3D typu FDM.

Opublikowano: 2020.04.09 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami