Agencji Rozwoju Pomorza S.A. i Pomorska Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do uczestnictwa w Konferencji kończącej projekt „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim”, która odbędzie się 29 marca o godz. 13:30 w formule online, na platformie ZOOM.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną między innymi najważniejsze informacje związane z zachętami podatkowymi i ich wpływem na rozwój gmin i powiatów, możliwościami kreowania oferty inwestycyjnej w województwie pomorskim i wizerunku w kontekście pozyskiwania wymagających inwestorów z sektorów HiTech oraz aktualne trendy w inwestycjach zagranicznych. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój działanie 2.18. przez Agencję Rozwoju Pomorza we współpracy z Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego.

  PROGRAM KONFERENCJI

13:30–13:40

 Otwarcie konferencji i przywitanie gości

 Piotr Ciechowicz – Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Pomorza S.A.
 Mirosław Kamiński – Prezes Zarządu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

13:40–14:10

 „Zachęty podatkowe i ich wpływ na rozwój gmin i powiatów”Agnieszka Szczotkowska i Krzysztof Wojtowicz Deloitte

14:15–14:45

 „Kaszubski Smok: inwestycyjne BIG PICTURE - czyli jak Województwo Pomorskie może kreować swoją ofertę i wizerunek w kontekście pozyskiwania wymagających inwestorów z sektorów HiTech oraz rosnących  oczekiwań ich pracowników" Mateusz Zmyślony

14:50-15:20

 „Aktualne trendy w inwestycjach zagranicznych” Mikołaj Trunin  Zastępca Dyrektora Invest in Pomerania

15:20-15:30

 Podsumowanie konferencji – sesja pytań i odpowiedzi
 Zakończenie


Prelegenci:Agnieszka Szczotkowska - jest licencjonowanym doradcą podatkowym i radcą prawnym,
a także menedżerem pracującym w dziale doradztwa podatkowego, w zespole ds. podatku dochodowego od osób prawnych. Doradza w kwestiach związanych z CIT, ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z ulg podatkowych (decyzja o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji; ulga podatkowa na działalność B+R) oraz międzynarodowego prawa podatkowego.

Krzysztof Wojtowicz - kieruje działem doradztwa podatkowego w biurach Deloitte
w Szczecinie i w Gdańsku. Specjalizuje się m.in. w projektach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, jak również wsparciem klientów w prowadzeniu postępowań podatkowych i sporów przed sądami administracyjnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradzania jednostkom sektora finansów publicznych. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Mateusz Zmyślony - ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i marketingu. Pionier marketingu miejsc w Polsce, wykładowca i publicysta. Autor kilkudziesięciu strategii marek, miast i regionów oraz projektów z zakresu marketingu wielkich wydarzeń (m.in. UEFA EURO 2012, EXPO 2022, a także ponad 30 miast, m.in. Krakowa, Warszawy, Sopotu, Kołobrzegu, Chorzowa).

Mikołaj Trunin - zastępca dyrektora Invest In Pomerania. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem inwestorów na teren województwa pomorskiego. Wraz z zespołem pracuje nad promocją Województwa Pomorskiego w Polsce i za granicą.


Wydarzenie potrwa około 2 godzin. Nie obowiązują zapisy.Link do konferencji: https://us02web.zoom.us/j/87846988659?pwd=aFFWL3UrT0xkclhVVjkvMWV6YlQvZz09


do pobrania:

 

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami