Z wielką dumą jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. została laureatem Gazeli Biznesu 2021 i dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Screenshot 2021 12 21 at 15 38 53 gazele 2020 5451270 pdf

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Więcej o rankingu Gazele Biznesu:https://www.pb.pl/gazele/

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia nasze działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego regionu. Agencja zarządza Słupskim Inkubatorem Technologicznym i Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jest regionalnym punktem kontaktowym dla przedsiębiorców w ramach rządowego Programu Polska Strefa Inwestycji. Swym zasięgiem obejmuje 97 gmin w 16 powiatach na terenie w województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami