Uprzejmie informujemy, iż w dniu 9 czerwca br. na stronach Rządowego Centrum Legislacji ukazał się projekt nowelizacji rozporządzenia w sprawie pomocy publicznej udzielanej niektórym przedsiębiorcom na realizację nowych inwestycji (akt prawny regulujący udzielanie wsparcia dla przedsiębiorców realizacyjnych nowe inwestycji/reinwestycje w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji -  tj. specjalna strefa ekonomiczna na terenie całego kraju).

PARR S.A zwraca się do wszystkich Przedsiębiorców, Samorządów i organizacji zrzeszjących pracodawców z naszego obszaru działania tj. Środkowego Pomorza, o zabranie głosu w obecnej konsultacji załączonego projektu rozporządzenia. Link do procesu legislacyjnego: https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12347751/katalog/12793257#12793257 

Zebrane uwagi co do proponowanych przez Ministerstwo zmian prosimy kierować bezpośrednio do pracowników Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii - kontakty ponizej.

  • Pan Bartłomiej Starzec: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • do wiadomości: Pan Dominik Jędrak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • kopia do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do pobrania:

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami