Jeszcze do połowy października mikro i mali przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa pomorskiego, związaną z zagospodarowaniem czasu wolnego, w tym działalność turystyczną, kulturalną, gastronomiczną i rehabilitacyjno – leczniczą skorzystać mogą ze wsparcia w ramach Pożyczki Turystycznej.

Maksymalna kwota Pożyczki Turystycznej to 750 tys. zł z okresem spłaty do:
• 60 m-cy dla pożyczek do kwoty 500 tys. zł
• 72 m-cy dla pożyczek pow. 500 tys. zł do 750 tys. zł.
Możliwa jest karencja w spłacie kapitału do 6 m-cy lub ustalenie sezonowego systemu spłaty w przypadku przedsięwzięć charakteryzujących się sezonową dochodowością.
Wkład własny pożyczkobiorcy nie jest wymagany.

Wnioski o udzielenie pożyczki składać można w Pomorskim Funduszu Pożyczkowym Sp. z o.o. jeszcze przez kilka najbliższych tygodni, do wyczerpania limitu środków. Pożyczka finansowana jest ze środków Województwa Pomorskiego. Wniosek o pożyczkę złożyć można w siedzibie Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. lub jednym z pięciu oddziałów zlokalizowanych w Bytowie, Kartuzach, Słupsku, Tczewie i Wejherowie. Zapraszamy do kontaktu tel. 58 302 20 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.pfp.gda.pl

opublikowano 26.08.219r. K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami