Polska Agencja Inwestycji i Handlu w dniach 10-11 czerwca organizuje drugi w tym roku staż dla przedstawicieli partnerów regionalnych Agencji: COI/COIE, SSE, JST, parków technologicznych – głównie dla nowych pracowników zatrudnionych w ich strukturach.

Głównym celem stażu jest przekazanie uczestnikom informacji nt standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej, promocji inwestycji, podnoszenia atrakcyjności miejsca itp., a także informacji dot. nowych specjalizacji Agencji związanych z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw w tym działalności Zagranicznych Biur Handlowych. Szczegółowy program stażu zostanie przesłany zgłoszonym osobom w pierwszym tygodniu czerwca br.

Staż odbędzie się w Centrum Informacyjnym PAIH na ul. Bagatela 12.

Realizowane w PAIH staże dla partnerów regionalnych trwają dwa dni i są nieodpłatne. Agencja nie ponosi kosztów delegacji (transportu i noclegu).

W związku z powyższym bardzo prosimy o zgłoszenie kandydatów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 29 maja b.r.

Opublikowano: 2019.05.13 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami