Wczoraj w Wałczu razem z firmą Deloitte przeprowadziliśmy spotkanie dla firm i mówiliśmy m.in. o nowym instrumencie wsparcia inwestycji, programie rządowym Polska j Strefa Inwestycji, który wkrótce ma rozszerzyć działalność obecnych specjalnych stref ekonomicznych.

Poza tematem przewodnim nt. strefy nasi Partnerzy mówili o szerokopojetych inicjatywach wspierających działalność firm.

Prezentację o dostępnych środkach unijnych przeprowadzila Joanna Radomska z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy UE ze Szczecinka. Natomiast o usługach w ramach sieci Enterprise Europe Network, które działa przy ZSRG-SCP mówił Marek Leśniak.

Andrzej Jędryczek - Doradca Przedsiębiorcy z Agencji Rozwoju Przemysłu S. A. z Warszawy zaprezentował możliwości pozyskiwania środków na inwestycje przemysłowe, tj. finansowanie dłużne.

O wsparciu przed, w trakcie i po inwestycji mówił Szymon Pałac z Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów z woj. zachodniopomorskiego ze Szczecina.

Dziękujemy przedsiębiorcom za liczne przybycie a Partnerom za współpracę i przygotowanie ciekawych prezentacji.

Podziękowania składamy również przedstawicielom Miasta Wałcza za pomoc w przygotowaniu spotkania, które odbyło się w Wałeckim Centrum Kultury, a Klastrowi Metalowemu METALIKA za wsparcie w promocji wydarzenia i w dotarciu do przedsiębiorców!

   
       

Opublikowano: 2018.05.10 MK