KASiVATPomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Deloitte i Słupską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają przedsiębiorców do udziału w śniadaniu podatkowym, poświęconemu najistotniejszym zmianom w przepisach prawa podatkowego na rok 2017.

Z uwagi na przekroczony limit uczestników, z przykrością informujemy, że rekrutacja została zamknięta.

 

 

Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią następujące tematy:

  1. Krajowa Administracja Skarbowa – reforma struktur z perspektywy podatnika
  2. Zmiany w VAT od 1 stycznia 2017 oraz Jednolity Plik Kontrolny

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy wspólnym śniadaniu.


Termin: 15 lutego 2017r. godz. 9:45-14:00

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny, 76-200 Słupsk, ul. Portowa 13 B

Organizatorzy: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte.

Partnerzy: Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa


Program

9:45 - 10:00 Rejestracja gości
10:00
Powitanie gości

10:00 - 10:15

10:15 - 10:30

Możliwości rozwoju w ramach Słupskiego Inkubatora Technologicznego - Marcin Ingielewicz, Słupski Inkubator Technologiczny

Możliwości uzyskania dofinansowania w ramach funduszy unijnych - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku

10:30 - 12:00

Krajowa Administracja Skarbowa - dr Joanna Zawiejska-Rataj - radca prawny, starszy menedżer w Deloitte Doradztwo Podatkowe

12:00 - 12:10 Przerwa kawowa
12:10 - 14:00 Zmiany w VAT - Joanna Brylowska - project manager w Deloitte Doradztwo Podatkowe
14:00 Zakończenie spotkania

Rejestracja elektroniczna

UWAGA ! Z uwagi na znaczną liczbę zgłoszeń, rejestracja została zamknięta. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże konieczna jest uprzednia rejestracja online poprzez stronę: Śniadanie podatkowe: Krajowa Administracja Skarbowa oraz zmiany w VAT

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby.


Prelegenci

Dr Joanna Zawiejska-Rataj, starszy menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego w Poznaniu, licencjonowany doradca podatkowy, radca prawny oraz doktor prawa, w Deloitte od 2005 r. Zajmuje się m.in. projektami z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, jak również postępowaniami podatkowymi.

Joanna Brylowska, project manager w dziale Doradztwa Podatkowego w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Joanna posiada pięcioletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z podatkiem akcyzowym oraz podatkiem od towarów i usług.


Zachęcamy Państwa do bezpłatnej subskrypcji Deloitte w zakresie informacji
o zmianach w prawie i podatkach: www.deloitte.com/pl/subskrypcje
Lista aktualnych wydarzeń: www.wydarzenia.deloitte.pl/

Deloitte w Polsce jest częścią międzynarodowej sieci Deloitte Touche Tohmatsu, zaliczającej się do „Wielkiej Czwórki” światowych firm doradczych i jest najszybciej rozwijającą się spośród nich. Deloitte świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytu i rachunkowości, doradztwa prawnego, księgowego i inwestycyjnego, a także specjalistyczne usługi doradztwa gospodarczego oraz kompleksowe doradztwo personalne i usługi aktuarialne. Na całym świecie zatrudniamy ponad 200 000 specjalistów w ponad 150 państwach.

Deloitte w Polsce świadczy usługi doradztwa podatkowego od 1990r. Dziś jesteśmy jedną z największych spółek doradztwa podatkowego na rynku. Nasz zespół tworzy ponad 400 specjalistów, w tym doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów.

Do naszych Klientów należą największe polskie przedsiębiorstwa oraz działające w Polsce firmy zagraniczne. Stworzyliśmy największą spośród firm doradztwa podatkowego sieć biur – obsługujemy naszych Klientów w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu Wrocławiu i Rzeszowie.

Więcej informacji na stronie: www.deloitte.com/pl


Kontakt do organizatorów

Deloitte
Iwona Urbańska
Tel.: 601 619 537, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.deloitte.com/pl

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
Tel. 59 840 11 73, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sse.slupsk.pl
Polub nas: Facebook.com/SlupskSEZ

 

Opublikowano: 2017.01.20 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami