Pracownia logo panel boczny

 

Pracownia Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych (ARiSW) zlokalizowana jest w jednej z hal produkcyjnych o powierzchni  230m2, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt renomowanej firmy OMRON.
W skład pracowni wchodzi: stanowisko z robotem typu DELTA, stanowisko z dwoma robotami typu SCARA z jednym w pozycji podwieszonej, mobilne stanowisko z robotem typu SCARA, Stanowisko zaawansowanego i bardzo wydajnego systemu wizyjnego, Mobilne stanowisko z systemem i czujnikiem wizyjnym, Mobilne stanowisko Skanera 3D oraz dodatkowy osprzęt i narzędzia m.in. wózek widłowy, instalacja sprężonego powietrza, dedykowane oprogramowanie CAD oraz typu RMS (Resource Management System), niezbędne narzędzia i meble techniczne.

Usługi jakie pracownia świadczy to m.in.: wypożyczanie zrobotyzowanych stanowisk wraz z dostosowaniem i integracją ich do rozwiązań jakie dana firma wymaga, doradztwo przy wyborze jak najlepszych rozwiązań do potrzeb danego przedsiębiorcy, prowadzenie szkoleń na najwyższej jakość sprzętu, projektowanie systemów zrobotyzowanych, skanowanie i analizowanie wyrobów za pomocą skanera 3D i specjalistycznego oprogramowania, skanowanie możę się odbywać w pracowni jak i w siedzibie zamawiającego usługę.

Więcej informacji na temat Pracowni Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych oraz galeria zdjęć - TUTAJ

Pracownia 2Pracownia10Wprowadziła: AJ